Dinamo a fugit de Cupa Ligii ca dracu de tămâie!

pandurii Nu e chiar rușinos să te bată Pandurii acasă cu 3-1. Ce dacă te bătuseră și în tur cu 2-1? Cine de la Dinamo vea nevoie de Cupa Ligii? Cred că nimeni, după ce a jucat echipa în meciul de aseară.

Probabil, însă, scârbiți de ideea de a juca finala cu echipa aia fără nume din fotbalul nostru, dinamoviștii au făcut tot posibilul să arate că pot fi penibili. Că în apărare au fost gafe era de așteptat, dar să nu pui decât o singură dată în pericol poarta oaspeților e chiar surprinzător pentru Dinamo.

La o asemenea prestație și comentariul meciului a fost fabulos, la Look Tv. Era minutul 80 și comentatorul, deștept, ne-a avertizat: ”Greu de crezut că Dinamo mai poate întoarce soarta calificării? ”

Pe bune, nene?

Erai cu toți boii acasă? Ne spuneai, practic, faptul că e greu să dea Dinamo patru goluri în 10 minute fără să primească?!?!?

Bravo, băi băiete, nimeni nu se gândea la asta! Bine că ne-ai luminat. Ai comentat la fel de bine cum a jucat Dinamo!